پخش عمده و تولیدی پوشاک زنانه و بچه گانه در شهرستان جیرفت

شهرستان جیرفت ، یکی از شهرستان‌های استان کرمان در ایران است که از شهرستان های مهم این استان به شمار می آید . مرکز این شهرستان ، شهر جیرفت می باشد .

جیرفت از شمال به شهرستان‌های کرمان و بم ، از غرب به شهرستان بافت ، از جنوب به شهرستان‌های کهنوج و عنبرآباد و از شرق به شهرستان بم محدود می‌شود .

شهر جیرفت در ارتفاع ۷۲۰ متر از سطح دریا و در دره‌ای پهن گسترده شده و به علت قرار گرفتن در عرض‌های جنوبی کشور و واقع شدن در ارتفاع نه چندان بالا ، دارای تابستان‌های گرم و نسبتاً مرطوب و زمستان‌هایی معتدل و کوتاه است .

تمدن پیدا شده در جیرفت از کهن‌ترین تمدن‌های بشری و آثار خطی به‌دست آمده از این تمدن قبل از خط میخی کشف شده در بین‌النهرین و از نخستین شهرهایی است که حدود پنج هزار سال پیش در فلات ایران پدید آمدند .

از جیرفت به عنوان هند کوچک و بهشت کشاورزی ایران یاد می‌شود که در طول زمان به لقب‌های این شهر درآمدند .

گروه تولیدی و پخش عمده پوشاک ایران جهان پوش در نظر دارد به طور مستقیم محصولات خود را از انبار و فروشگاه اصفهان برای مغازه داران ، بنکداران و بوتیک فروشان شهرستان جیرفت ارسال کند تا واسطه ها از بین رفته و سود بیشتری نسیب مغازه دارن پوشاک در شهرستان جیرفت گردد .

ما کامل ترین و باکیفیت ترین محصولات را به طور مستقیم و با حذف واسطه ها در اختیار مغازه داران پوشاک در شهرستان جیرفت قرار خواهیم داد .

گروه تولیدی و پخش عمده پوشاک ایران جهان پوش انواع پوشاک بچه گانه شامل هودی شلوار ، سویشرت شلوار ، بلوز تک و شلوار تک بچه گانه را به مغازه داران ، بنکداران و بوتیک فروشان محترم در شهرستان جیرفت به صورت عمده ارائه خواهد کرد .

انواع پوشاک زنانه شامل انواع دامن ، پیراهن زنانه ، لباس ورزشی زنانه ، بلوز ، تونیک ، هودی ، هودی شلوار ، تاپ ، تاپ شلوار ، تاپ شلوارک ، تاپ شورت ، شومیز ، شلوار ، کفتان ، ست بلوز شلوار ، انواع بافت ، گپ ، پلیور ، ژاکت زنانه ، پافر ، کاپشن ، سوتین ، شورت ، ست سوتین و شورت زنانه ، لباس ساحلی ، سویشرت شلوار زنانه ، تیشرت ، سویشرت ، نیم تنه ، نیم تنه شلوار ، نیم تنه شلوارک ، نیم تنه شورت را مغازه داران ، بنکداران و بوتیک فروشان در شهرستان جیرفت می توانند از گروه تولیدی و پخش عمده پوشاک ایران جهان پوش خریداری نمایند .

شما بوتیک فروشان ، مغازه داران پوشاک و بنکدارن محترم در شهرستان جیرفت می توانید بدون مراجعه حضوری و از طریق فروشگاه اینترنتی ما همه مدل لباس زنانه و بچه گانه را به صورت عمده خریداری نمایند .

در صورتی که تمایل به خرید از تولیدی و پخش عمده پوشاک زنانه و بچه گانه دارید اولین تماس را با ما برقرار نموده تا در مورد روش خرید ، کیفیت محصولات و تنوع آن اطلاع حاصل نمایید .

محصولات مجموعه تولیدی و پخش عمده پوشاک ایران جهان پوش را می توانید در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام هم مشاهده کنید .

سایت اینترنتی گروه تولیدی و پخش عمده پوشاک ایران جهان پوش جهت اعتماد و اطمینان هرچه بیشتر شما خریداران محترم نماد اعتماد الکترونیکی که یکی از مهمترین عوامل توسعه تجارت الکترونیک است را دریافت نموده و در پایین همین صفحه قابل مشاهده و ارجاء می باشد .

جهت مشاهده انواع پوشاک زنانه شامل انواع دامن ، پیراهن زنانه ، لباس ورزشی زنانه ، بلوز ، تونیک ، هودی ، هودی شلوار ، تاپ ، تاپ شلوار ، تاپ شلوارک ، تاپ شورت ، شومیز ، شلوار ، کفتان ، انواع بافت ، گپ ، پلیور ، ژاکت زنانه ، پافر ، کاپشن ، سوتین ، شورت ، ست سوتین و شورت زنانه ، ست بلوز شلوار ، لباس ساحلی ، سویشرت شلوار زنانه ، تیشرت ، سویشرت ، نیم تنه ، نیم تنه شلوار ، نیم تنه شلوارک و نیم تنه شورت زنانه اینجا ضربه بزنید .

جهت مشاهده انواع پوشاک بچه گانه شامل هودی شلوار ، سویشرت شلوار ، بلوز تک و شلوار تک از محصولات گروه تولیدی و پخش عمده پوشاک ایران جهان پوش اینجا ضربه بزنید.

بنابراین شما مغازه داران ، بنکداران و بوتیک فروشان در شهرستان جیرفت می توانید با اعتماد کامل از مجموعه تولیدی و پخش عمده پوشاک ما خرید نموده و همه مدل لباس زنانه ، دخترانه و پسرانه را از ما بخواهید .

جیرفت از دو کلمه جیر به معنی پست و پایین و افت به معنی افتاده تشکیل شده‌است و به‌طور کلی جیرفت به معنای جلگه پست آبرفتی است . در برخی منابع نام شهر را به معنای کنار رود دانسته‌اند .

مذهب مردم جیرفت شیعه و زبان اول و اصلی مردم آن فارسی می باشد و زبان محلی زبان دوم مردم این شهر است .

از جمله مکان های دیدنی و گردشگری شهر جیرفت می توان به شهر تاریخی دقیانوس ، آرامگاه سالار رضا ، آبشار آبسر ، منطقه دلفارد ، قلعه سموران جیرفت ، منطقه ساردوئیه ، دریاچه سد جیرفت ، آبگرم دیمند و گویکان ، موزه باستان شناسی جیرفت ، غار شعیب ، آبشار سرنکوه ، آبشار دره گلم دخترکش ، آبگرم محمدآباد مسکون و چشمه آبگرم مغو اشاره کرد .

قله نشانه با ارتفاع ۳۸۸۶ متر بلندترین قلّه جیرفت و کوه شاه جبال بارز با ارتفاع ۳۷۴۱ متر از مهم‌ترین قلل جیرفت است .

یکی از مشهور ترین سوغات این شهر ، قالی گل سرخ است . صادرات این قالی قدمت زیادی داشته و از شهرت بالایی در جهان برخوردار است . از دیگر سوغات و صنایع دستی این شهر ، سفالگری ، حصیربافی ، پلاس بافی ، خورجين و گلیم ، آينه دوزی و سفره بافی می‌باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *